Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Меморандум про співпрацю між КНУ та UNIT.City

Меморандум про співпрацю між КНУ та UNIT.City

16 грудня 2020 року відбулося урочисте підписання договору про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та інноваційним парком UNITCity.

У зустрічі взяли участь в.о. ректора Леонід Васильович Губерський,Головний виконавчий директор UNIT.City Домінік Піоте, проректор Петро Олексійович Бех, декан економічного факультету Анжела Іванівна Ігнатюк,директорка Центру інноваційного розвитку Світлана Борисівна Березіна, заступник декана економічного факультету Оксана Ярославівна Коваленко, керівник Центру кар`єри та працевлаштування Юлія Станіславівна Нікітченко.

Учасники двосторонніх перемовин обговорили напрями співпраці КНУ імені Тараса Шевченка та погодились, щотака колаборація відкриває широкі можливості для талановитої та креативної молоді. Наші студенти матимуть змогу долучитися та стати частиною інноваційного парку UNIT.City – однієї з найбільших платформ, яка поєднує в собі інфраструктуру та інноваційну екосистему для ІТ- та технологічних компаній Центральної та Східної Європи. В свою чергу для компанії – це можливість залучити кращі професійні кадри, інноваційні ідеї та інтелектуальну еліту країни.

Довідково: UNITCity – це перший інноваційний парк в Україні, в межах якого розвивається екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Місія UNITCity– створити унікальну платформу, де передовим компаніям, стартапам та експертам буде легко знайти одне одного, співпрацювати й зростати, відточуючи якість своєї продукції та послуг.