Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Унікальні лекції для студентів магістерської програми «Економічна безпека підприємництва»

Унікальні лекції для студентів магістерської програми «Економічна безпека підприємництва»

19 – 23 жовтня 2020 р. успішно пройшла настановча сесія для студентів 1-го року навчання ОС «Магістр» ОП «Економічна безпека підприємництва» (заочна форма навчання).

Дана освітньо-професійна програма реалізується кафедрою екологічного менеджменту та підприємництва у співпраці з Українським науково-технологічним центром (УНТЦ) за підтримки Європейської комісії.

Освітня програма «Економічна безпека підприємництва» є зразком сучасних інноваційних освітніх програм Європейського Союзу. Вона розроблена відповідно з вимогами економічної освіти в галузі управління та адміністрування, і поєднує нові навчальні методи та інструменти щодо економічної безпеки підприємництва.

Всі лекції відбувалися онлайн. Цікаво, що лекції з дисциплін «Базові знання про РХБЯ» (лектор к.е.н., доцент Богуславський О.В.) та «Глобалізаційні виклики» (лектор к.е.н., Гура В.Л.) проводилися за участю іноземних професорів Жана Паскаля Зандерса (міжнародний експерт у сфері РХБЯ, Бельгія) та Квентіна Мішеля (Льєжський Університет, Бельгія.)

23 жовтня 2020 р. до лекцій з дисципліни «Глобалізаційні виклики» долучилися викладачі, аспіранти та студенти Державного університету «Житомирська політехніка» (м. Житомир), Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (м. Одеса). Така міждисциплінарна освітня колаборація передбачає участь різних ЗВО, яким передається трансфер знань у сфері експортного контролю за товарами та технологіями подвійного призначення.

Тематика лекцій була надзвичайно актуальною напередодні 75-ої річниці ООН.

Кафедра планує ще багато цікавих лекцій та спільних проектів з вітчизняними та зарубіжними закладами вищої освіти.