Підсумки вступної кампанії 2020

947???
Саме стільки осіб цього року стали студентами економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 665 студентів 1 курсу ОС бакалавр та 282 студента 1 курсу ОС магістр. Для когось це лише проста статистика,  але за кожною цією цифрою стоїть особистість і роки наполегливої праці та цілеспрямований шлях до своєї мрії.

Ми щасливі, що цьогорічна вступна компанія стала однією із найуспішніших за останні роки та найкраще про це розкажуть саме цифри:

?Кількість поданих заяв до економічного факультету становить – 6732;
?Середній конкурсний бал – 190,9;
?В середньому по факультету на 1 бюджетне місце претендувало 20 абітурієнтів, по деякий спеціальностях цей показник сягнув 50!
?40 % усіх зарахованих студентів становлять кияни, 60 % – іногородні;
?56 % усіх першокурсників це – дівчата та 44 % – хлопці.

Цьогорічна вступна компанія для кожного з нас стала справжнім викликом: пандемія, дистанційне навчання, онлайн-посвята – все це змістило терміни вступу та ускладнила звичні нам процеси. Низькій уклін усім, хто долучився до цьогорічної вступної компанії та зробив усе можливе аби налагодити комфортну роботу в умовах пандемії – керівництву факультету, завідувачам кафедр, викладачам та аспірантам.

Окремо хочемо висловити подяку нашим студентам, які допомагали приймати заяви, консультувати наших абітурієнтів та їх батьків. А ще за три дні організували Посвяту у студенти онлайн (можна переглянути за посиланням https://youtu.be/qaq43R6DJuE )