Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Шановні студенти-першокурсники ОС Бакалавр і ОС Магістр!

Шановні студенти-першокурсники ОС Бакалавр і ОС Магістр!

Шановні студенти-першокурсники ОС Бакалавр і ОС Магістр!

Вітаємо вас у дружній родині економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Враховуючи поточну епідеміологічну ситуацію в м. Києві та на економічному факультеті, та згідно з Постановою МОЗ України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 22.08.2020 р., зокрема, п. 16, який визначає протокол поведінки у випадку захворювання на COVID-19, навчання на економічному факультеті до 1 жовтня 2020 року буде відбуватися у дистанційній формі.
Рішення щодо форми навчання після 1 жовтня 2020 року буде прийняте виходячи з оцінки епідеміологічної ситуації в Києві та в Україні.
Надаємо попередню інформацію щодо організації навчання на економічному факультеті.
17 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо студентів-першокурсників на он-лайн зустріч з керівництвом факультету, деканатом та представниками органів студентського самоврядування з питань організації навчання у 1 семестрі 2020/21 навчальному році.
До зустрічі можна буде долучитись на Youtube каналі Економічного факультету за посиланням, що буде розміщено на сайті факультету, Telegram-канілі, Facebook-сторінці факультету, та розіслано старостам груп.
З 11:20 розпочнуться он-лайн заняття згідно розкладу (посилання на розклад з кодами доступів буде розміщено на сайті факультету, Telegram-канілі, Facebook-сторінці факультету, та розіслано старостам груп).
18 вересня о 13:00 запрошуємо студентів та їх батьків на урочисту Посвяту студентів першого року навчання ОС Бакалавр та ОС Магістр, що відбудеться на Youtube каналі Економічного факультету. Приєднатися до перегляду можна за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCkWm2ITLKVTvTI9TdXPYgzA/featured
Запрошуємо студентів та їх батьків!