Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / Подвійний диплом доктора філософії (PhD) Київського національного університету імені Тараса Шевченка та університету Норд

Подвійний диплом доктора філософії (PhD) Київського національного університету імені Тараса Шевченка та університету Норд

Міжнародне співробітництво завжди було одним з ключових елементів довгострокової стратегії Університету, яка зосереджується на розширенні присутності в Європі, розробці нових спільних програм, збільшенні мобільності студентів та викладачів. Ця стратегія активно реалізується у співпраці економічного факультету з Університетом Норд, Норвегія.

Під час Норвезько-Українського бізнес-форуму, який проходив в Осло, Університет Норд  та Київський національний університет імені Тараса Шевченка уклали угоду про створення спільної освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії. Таким чином розпочався новий ключовий проект “Норвезько-українське співробітництво у галузі державного сектору бухгалтерського обліку, бюджетування та фінансування науково-дослідної освіти (NUPRE)”.

Проект спрямований на зміцнення українсько-норвезької співпраці у сфері освіти та наукових досліджень. Він надає змогу українським аспірантам навчатися в іноземному ЗВО, а окрім цього відкриває можливість аспірантам та молодим вченим проводити довготривалі дослідження в Норвегії і отримати досвід написання дисертаційних робіт за європейськими стандартами.

Завдяки спільній програмі, щорічно починаючи з 2020 року до 6 українських аспірантів матимуть можливість протягом семестру навчатися в Університеті Норд, писати дисертаційну роботу під науковим керівництвом іноземного професора-супервайзера та в кінцевому результаті отримати подвійні дипломи доктора філософії (PhD) Київського національного університету імені Тараса Шевченка та університету Норд.

До співпраці в рамках проекту залучені міжнародно визнані науковці та викладачі, органи влади та міжнародні організації, а навчання ґрунтується на принципах актуальності, спільних інтересів та здатності позитивно впливати на навколишнє середовище.

Головними ініціаторами та координаторами проекту є: професор Фруде Меленвік, директор High North Center Nord University(Frode Mellemvik, Professor, Director of High North Center Nord University), професор Анатолій Бурмістров (Bourmistrov, Anatoli, Professor, Department of Economic Analysis and Accounting), а також Лютий Ігор Олексійович, завідувач кафедри фінансів економічного факультету та координатор проекту з української сторони.

Посилання на проектну сторінку на сайті університету Норд: посилання