Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Іноваційна фінансова лабораторія Bloomberg на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Іноваційна фінансова лабораторія Bloomberg на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Новостворений учбовий клас у стилі фінансової лабораторії Bloomberg на економічному факультетіКиївського національного університету імені Тараса Шевченка  з 1 вересня 2020 року чекатиме своїх студентів та викладачів і готовий надати унікальну можливість доступу до однієї з найпотужніших баз фінансової інформації в світі.На даний момент Університет є першим в Україні, де розташована система Bloomberg Terminal!

Агенство Bloomberg– один із провідних постачальників фінансової інформації для професійних учасників фінансових ринків. Основний продукт Bloomberg– BloombergTerminal, який відкриває доступ до котирувань та цін практично на всіх світових біржах та багатьох внебіржових ринках, стрічок новин від провідних засобів масової інформації, систем електронної торгівлі фінансовими активами (акціями, облігаціями тощо).

Bloomberg Terminal– це комплексний недевирсифікований продукт, який однаково доступний як для брокерів з Wall Street, так і для студентів та викладачів університетів. Більш детальну інформацію про Bloomberg Terminal можна отримати за посиланням.

Для студентів і викладачів економічного факультету BloombergTerminalкорисний як джерело актуальної та повної фінансової інформації та відкриває унікальну можливість отримати навички користування професійною аналітично-інформаційною платформою, надати студентам можливість відчути себе у ролі професійних фінансових аналітиків, портфельних керуючих або трейдерів. Цікаві командні кейси у «реальному часі» сформують відчуття командної співпраці та створять сприятливу основу для здорової конкуренції. Практично у всіх великих фінансових і нефінансових організаціях встановлено систему Bloomberg, тому її освоєння студентами підвищує їхні шанси працевлаштування.

Bloombergсертифікація

 

В рамках Bloomberg Terminal для викладачів і студентів передбачена можливість навчання та отримання спеціального сетрифікату Bloomberg, що є вагомим внеском в резюме майбутнього спеціаліста, і не тільки якісно виділяє його поміж конкурентів, але й має практичне застосування, що згодом трансформується в робочий процес.