Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Аспіранти і молоді вчені економічного факультету пройшли дистанційний курс INTRODUCTION TO ACADEMIC WRITING

Аспіранти і молоді вчені економічного факультету пройшли дистанційний курс INTRODUCTION TO ACADEMIC WRITING

Економічний факультет радий повідомити, що завдяки плідним партнерським відносинам економічного факультету з Бізнес школою Університету Норд (Nord University), Норвегія, було відкрито доступ до дистанційного англомовного курсу «Introduction to academic writing» («Введення в академічне письмо») на освітній платформі Canvas. Дистанційний курс вже мала змогу пройти перша група аспірантів і молодих вчених факультету у період червень-липень 2020 року.

Курс, розроблений колективом досвідчених європейських професорів та фахівців на чолі з Анатолієм Бурмістровим, професором Бізнес школи Університету Норд, враховує відмінності в академічних традиціях української і західної системи освіти, що робить його унікальним  серед інших курсів академічного письма.

Запровадження дистанційного курсу «Introduction to academic writing» на економічному факультеті є  одним з етапів реалізації проекту «Норвезько-українське співробітництво у сфері бухгалтерського обліку, бюджетування та фінансування державного сектора (NUPRE)» та є обов’язковим для проходження аспірантами, які прагнуть в подальшому  отримати подвійний диплом доктора філософії в межах цього проекту.

Інформація про курс від розробників

Зростаюча кількість міжнародних спільних науково-дослідних та освітніх проектів потребує залучення молодих дослідників із схожим рівнем академічних навичок письма. Як виявив наш досвід, студенти з неєвропейських установ мають певні труднощі у навчанні навичкам сучасного академічного письма порівняно зі студентами, які мають освіту у західній системі освіти. Це може стати потенційним викликом для майбутнього довгострокового міжнародного науково-дослідного та освітнього співробітництва.

Тому наша мета – створити стартову платформу для міжнародних студентів для розуміння важливості академічної писемності як частини їхньої освіти, враховуючи відмінності в академічних традиціях між установами. В довгостроковій перспективі це збільшить кількість спільних міжнародних публікацій дослідників, що походять з різних академічних традицій.

Короткий опис курсу:

Курс організований як особистісно орієнтоване навчання на основі дистанційного навчання з використанням платформи E-learning (CANVAS). Через онлайн-лекції, презентації PowerPoint та інші матеріали навчальних курсів студенти дізнаються про формальні вимоги, пов’язані з міжнародними публікаціями, загальні міркування щодо емпіричної роботи, методології та західних традицій дослідження. Курс складається з 7 блоків. Кожен блок включає кілька відео-лекцій та інші матеріали (відповідні статті, посилання в Інтернеті тощо). Крім того, студенти повинні пройти тестування та зробити декілька творчих завдань для оцінки успішності опанування змісту курсу.