Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Участь викладачів та студентів кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки у підготовці консенсус-прогнозу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Участь викладачів та студентів кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки у підготовці консенсус-прогнозу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Cтуденти магістерської освітньої програми «Економіка та економічна політика»під керівництвом завідувача кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проф. Гражевської Н.І., доц. Красоти О.В., доц. Томчук-Пономаренко Н.В. взяли участь у підготовці консенсус-прогнозу «Україна: перспективи розвитку очима молоді»щодо середньострокових перспектив розвитку економіки України Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. У межах цього проекту 5 квітня 2019 року міністерством був проведений семінар з макропрогнозування за участі провідних фахівців у сфері макроекономічного аналізу та прогнозування державних установ, міжнародних фінансових організацій, аналітичних центрів, інвестиційних компаній, комерційних банків, бізнесу та студентів провідних вузів України.

Представлені результати (усереднені значення) проведеного серед молоді опитування і порівняння цих результатів із консенсус-прогнозом було висвітлено на офіційному сайті ООН, де було відмічено участь Київського національного університету імені Тараса Шевченка в звіті департаменту макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України по Цілях сталого розвитку та розміщено фотографію участі в семінарі наших студентів.

Ознайомитися із зазначеними матеріалами  можна за посиланням:

https://sustainabledevelopment.un.org/content/documents/26295VNR_2020_Ukraine_Report.pdf

Щиро дякуємо працівникам Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за плідну співпрацю!