Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Випуск бакалаврів – 2020 на економічному факультеті

Випуск бакалаврів – 2020 на економічному факультеті

26 червня 2020 року на економічному факультеті пройшла церемонія випуску бакалаврів 2020 року. Диплом бакалавра отримали 356 випускників (312 студенти денної та 44 студенти заочної форм навчання) з різних куточків України та світу: Азербайджан, Російська Федерація, Республіка Корея, Китай та Туреччина. Дипломи з відзнакою було вручено 50 студентам. У зв’язку з карантинними обмеженнями церемонію було проведено в онлайн-режимі.

Випускників сердечно привітала декан економічного факультету, Заслужений економіст України, доктор економічних наук, професор Ігнатюк Анжела Іванівна. Декан відзначила випускників, які зробили внесок у розвиток нашого славного факультету своїми здобутками в освіті, науці, спорті, культурі, а також подякувала випускникам-членам студентського активу. Анжела Іванівна побажала випускникам успіхів і запросила їх до вступу на освітні програми ОКР «Магістр» економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вітальні слова випускникам передав керуючий партнер компанії Baker TillyУкраїна Олександр Почкун, який наголосив, що його компанія завжди рада запросити на роботу саме наших випускників.

Бакалаврів привітали завідуючи кафедр, викладачі та куратори. Також до привітань доєднались випускники минулих років: Голова правління страхової компанії «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Грицута Дмитро Олексійович, депутат Міллі Меджлісу, д.е.н., професор Кулієв Руфат Атакіші огли, працівник Посольства КНР в Україні, к.е.н. Яо Фен, product manager компанії Naehas Головчук Дмитро. Привітав випускників і Прем’єр-міністр України (2005-2006 рр.), к.е.н., професор Єхануров Юрій Іванович.

Від імені випускників зі словами подяки виступив Голова Студентського парламенту економічного факультету Антон Ільїчов.

Отже, любі випускники, ми були щасливі, що ви були нашими студентами. За 4 роки ви пройшли шлях дорослішання, набуття важливих знань і навичок. Ми впевнені, що рівень освіти та розвитку, який ви отримали в стінах нашого факультету, допоможе вам досягти всього, до чого ви прагнете, стати висококласними професіоналами та спеціалістами, якими будемо пишатися не лише ми, але й уся країна.

Ми бажаємо Вам успіхів і чекаємо побачити вас наступного навчального року знов нашими студентами, але вже на ОКР «Магістр»!