Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / МІЖНАРОДНА АЗЕРБАЙДЖАНСЬКО-УКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

МІЖНАРОДНА АЗЕРБАЙДЖАНСЬКО-УКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

1-2 червня 2020 року на базі Азербайджанського архітектурно-будівельного університету (м. Баку) та Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюкавідбулася ІІІ Міжнародна азербайджансько-українська науково-практична конференція «Building Innovations-2020», яка проходила в онлайн-режимі. Учасниками конференції стали 285 науковців із 36 ЗВО України, Азербайджану, Польщі, Індії та Казахстану. На конференції було представлено 157 наукових доповідей.

Відкриття конференції відбулось за участі першого секретаря Посольства України в Азербайджанській Республіці Георгія Сельського,ректора Азербайджанського архітектурно-будівельного університету, доктора архітектури, професора Гюльчохри ханум Мамедової, ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктора економічних наук, професора Володимира Онищенко.

У роботі конференції взяв участь доктор економічних наук, професор, член Міжнародного наукового комітету конференції, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри фінансівВарналій Захарій Степанович, який представляв наукову доповідь «Підвищення енергоефективності національної економіки в напрямку зміцнення енергетичної безпеки України». В опублікованій (у співавторстві)науковій праці актуалізована проблема енергоефективності національної економіки в напрямку забезпечення енергетичної безпеки України; проведено аналіз нормативно-правової бази реалізації державної регуляторної політики у сфері енергоефективності; обґрунтовано рівень енергоефективності національної економіки; встановлено причини стримування реалізації потенціалу в сфері енергоефективності в Україні та запропоновано заходи його підвищення.