Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Економічний факультет відсвяткував 76-річчя!

Економічний факультет відсвяткував 76-річчя!

Карантин – це не привід відкладати святкування дня народження. Минулого тижня економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка відсвяткував свою 76 річницю. Зважаючи на карантинні обмеження урочистості було перенесено у віртуальний простір.

Увесь тиждень економічний факультет приймав привітання від керівництва та усіх підрозділів нашого Університету, від вітчизняних та закордонних університетів, державних і приватних організацій, установ, партнерів, друзів, колег. З самого ранку 20 травня колектив економічного факультету привітала декан факультету доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України Анжела Іванівна Ігнатюк. До вітань долучився попередній декан факультету (2003-2017 рр.), доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії імені М.І. Туган-Барановского НАН України, академік Академії наук вищої школи України Віктор Дмитрович Базилевич. Чисельні відео-привітання надійшли від студентів і випускників факультету з різних куточків світу (Німеччини, Еквадору, Лівану, Азербайджану).

Від розробників нової платформи дистанційної освіти «KNUEducationOnline», створеної в рамках проекту «Цифровий університет. Університет у смартфоні», що реалізується в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, економічний факультет отримав віртуальний тур по факультету . За допомогою цієї віртуальної екскурсії вступники можуть прогулятися коридорами факультету навіть за умов загальнонаціонального карантину.

Також на святковому тижні на економічному факультеті в рамках Днів науки на платформі Zoom було проведено цикл відео-презентацій наукових здобутків викладачів факультету. З доповідями виступили:

  • професор кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Слухай Сергій Васильович,тема: «Чинники суспільного добробуту у постсоціалістичній економіці».
  • професор кафедри економіки підприємства Грішнова Олена Антонівна, тема: «Соціальна безпека України в контексті нових викликів: індикатори, рівень, стратегічні орієнтири».
  • завідувач кафедри обліку та аудиту Засадний Богдан Андрійович, тема: «Практичні виклики застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні».
  • доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Пащук Лідія Віталіївна, тема: «Конкурентоспроможність малих і середніх підприємств у певних регіонах України».
  • доцент кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Вірченко Володимир Віталійович,тема: «Використання методів регресівного аналізу при підготовці  наукових публікацій».
  • доцент кафедри іноземних мов Сизенко Анастасія Сергіївната асистент кафедри іноземних мов Дьячкова Яна Олегівна, тема: «Building foreign language and cross-cultural competences of economics professionals through project-based learning».
  • доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності Ситницький Максим Васильович,тема: «Стан та перспективи розвитку міжнародного конкурентного потенціалу дослідницьких університетів України»
  • доцент кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Мурована Тетяна Олександрівна, доцент кафедри економіки підприємства Магомедова Аліна Магомедівна, тема «FinTech as an innovation challenge: from big data to sustainable development».

Отже, незважаючи на карантин, економічний факультет достойно відсвяткував 76 річницю.