Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / На економічному факультеті стартує новий навчальний курс ‘Transfer controls (national requirements)’

На економічному факультеті стартує новий навчальний курс ‘Transfer controls (national requirements)’

На українсько-німецькій кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва стартує новий навчальний курс «Transfercontrols(nationalrequirements)» від міжнародного експерта Соні Дробиш (SoniaDrobysz, PhD).Курс реалізується в межах співпраці Київського національного університету імені Тараса Шевченка з Українським науково-технологічним центром (УНТЦ), а саме спільна міжфакультетська магістерська програма «Економічна безпека підприємництва», яка була запроваджена в 2019 році.

Про що цей курс? Висвітлюються питання, чому, як і ким здійснюються міжнародні заходи щодо контролю за торгівлею товарами та технологіями подвійного використання. Розглядаються правила та процедури міжнародних торгівельних режимів, а також місце України в системі глобального економічного простору.

Нині ці знання є надзвичайно актуальними та потрібними для майбутніх фахівців з економічної безпеки підприємництва.

Передбачено 8 онлайн-лекцій в Zoomз 11 травня по 5 червня 2020 року.

11.05 пн і 16.05 сб о 10.00;

18.05 пн і 22.05 пт о 10.00;

26.05 вт і 29.05 пт о 10.00;

02.06 вт і 05.06 пт о 10.00.

Міжнародний експерт Соня Дробиш (Франція) під час лекцій проаналізує міжнародне законодавство та його вплив на розвиток світового підприємництва.

Мова викладання: англійська. По завершенню учасники отримають Сертифікат від міжнародної організації УНТЦ.

Формуємо спільноту прогресивних людей разом!