Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Презентація платформи ‘KNU EducationOnline’ на економічному факультеті

Презентація платформи ‘KNU EducationOnline’ на економічному факультеті

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Презентація платформи ‘KNU EducationOnline’ на економічному факультеті

Економічний факультет, як завжди, працює динамічно: 13 травня на факультеті відбулась презентація нової платформи дистанційної освіти “KNU EducationOnline”, розроблених у рамках проекту «Цифровий університет. Університет у смартфоні». Презентація платформи викликала жвавий інтерес.

Інноваційна платформа дистанційної освіти “KNU EducationOnline” призначена для проведення занять, створення інтерактивного графіку навчального процесу в Університеті, для розміщення викладачами матеріалів до освітніх курсів, розробки інтерактивних навчальних завдань для студентів та для забезпечення реалізації іншого інструментарію дистанційного навчання.

Над створенням інноваційної платформи працювала група компаній “Синергія” – український розробник програмного забезпечення в сфері освіти. Група компаній має досвід розробки та запуску освітніх порталів, організації дистанційної освіти та профільних рішень для середньої, вищої та корпоративної освіти.

Хочемо підкреслити, що інноваційна платформа розроблена випускником економічного факультету. Тож, будемо з гордістю за своїх випускників користуватись перевагами платформи дистанційної освіти “KNU EducationOnline”.