Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ В КРАЇНАХ З РИНКОВОЮ ЕКОНОМІКОЮ

ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ В КРАЇНАХ З РИНКОВОЮ ЕКОНОМІКОЮ

23 квітня 2020 року на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі (бувший Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція на тему «Умови економічного зростання в країнах з ринковою економікою». Конференція проходила в он-лайн режимі.

Основними науковими напрями роботи конференції були наступні: нова економіка, нова індустріалізація, «розумне» зростання; економіка знань, інноваційна економіка; бюджетування соціальної сфери; розвиток ринкової економіки на постсоціалістичному просторі; глобалізація національних економік; фінанси, грошовий обіг, кредит; соціально-економічний розвиток регіонів; професійна освіта для сталого розвитку суспільства.

Всього було подано 214 заявок з багатьох закладів освіти та наукових установ України та багатьох інших країн. Безпосередньо в онлайн-конференції взяли участь понад 70 учасників з України, Польщі, Латвії, Болгарії.

В роботі онлайн-конференції взяв участь професор кафедри фінансів, доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України Варналій Захарій Степанович, який розпочав пленарне засідання конференції та виступив з доповіддю «Соціальна безпека України: сутність, проблеми та шляхи забезпечення». В своїй доповіді професор Варналій З.С. зупинився на ролі та значенні безпекології на сучасному етапі, визначив сутність соціальної безпеки держави, розкрив основні пріоритети, мету, завдання та чинники, що посилюють актуальність проблем соціальної безпеки України. Також було визначено та розкрито загрози критичного стану соціальної безпеки України, проаналізовано нерівномірності систем соціальної безпеки України та країн ЄС, висвітлено порівняльні характеристики ключових індикаторів соціальної безпеки. На завершення доповідач зупинився та розкрив основні пріоритети зміцнення соціальної безпеки України.

В роботі онлайн-конференції взяла участь та виступила в процесі дискусії щодо реформування системи пенсійного забезпечення в Україні доцент кафедри фінансів, кандидат економічних наук Наконечна Юлія Леонідівна.