Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

МАЦУРА СЕРГІЯ ТА РОМАНЮКА АРТЕМА З ПЕРЕМОГОЮ!

З метою формування покоління молодих науковці та практиків, сприяння реалізації їх здібностей та активізації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» від 04.10.2019 р. № 1271 на базі Черкаського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека». Відповідно до Протоколу рішення галузевої конкурсної комісії були визначені 14 переможців Конкурсу.

Рішенням галузевої конкурсної комісії підсумки другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Фінансова безпека» у 2019/2020 навчальному році було підведено за результатами першого етапу ІІ туру.

Студенти кафедри фінансів (1 курс магістратури ОНП «Корпоративні фінанси») гідно представили рідний економічний факультет і вибороли дипломи І ступеню: Мацур Сергій (180 балів); Романюк Артем (169 балів).

Щиро вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, а також їхнього наукового керівника професора Варналія З.С. та бажаємо їм подальших творчих успіхів і нових досягнень!