Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Визнання наукових і освітніх досягнень викладачів економічного факультету на державному рівні

Визнання наукових і освітніх досягнень викладачів економічного факультету на державному рівні

5 березня 2020 року в Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка з нагоди 185-річчя Університету урочисто було нагороджено державними і університетськими відзнаками викладачів і співробітників економічного факультету.

Нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» відзначено: проректора з наукової роботи Університету, професора Жилінську О.І., завідувача кафедри міжнародної економіки та маркетингу, професора Старостіну А.О. та професора кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту Пікус Р.В.

Нагрудним знаком «Відмінник освіти» відзначено: завідувача кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки, професора Гражевську Н.І., завідувача кафедри економічної кібернетики, професора Черняка О.І. та професора кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Гайдай Т.В.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України відзначено в.о. завідувача кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, доцента Фірсову С.Г.

Грамотою Міністерства освіти і науки України відзначено завідувача кафедри екологічного менеджменту та підприємництва, професора Купалову Г.І.

Подякою Міністерства освіти і науки України відзначено: заступника декана, доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Вітренка А.О., заступника декана, доцента кафедри фінансів Любкіну О.В., заступника декана, доцента кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності Анісімову Л.А., професора кафедри економіки підприємства Баюру Д.О., професора кафедри міжнародної економіки та маркетингу Каніщенко О.Л., професора кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Мазур І.І. та доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Томчук-Пономаренко Н.В.

Почесною грамотою Університету відзначено професора кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Ільїна В.В.

Подякою ректора відзначено: доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Маслова А.О., доцента кафедри економіки підприємства Голованенка М.В., доцента кафедри статистики та демографії Іваненко О.І., інженерів І категорії: Ятіну В.В. і Артюх О.О.

Грамотою за успіхи у навчальній, науковій і виховній роботі відзначено: доцента кафедри міжнародної економіки та маркетингу Кочкіну Н.Ю., доцента кафедри міжнародної економіки та маркетингу Нагачевську Т.В., доцента кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту Березіну С.Б., доцента кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту Третяк Д.Д., доцента кафедри економіки підприємства Андреюк Н.В.

Грамотою за активну участь у реалізації державної молодіжної політики та значний вклад у розвиток молодіжного руху студентів університету відзначено студентів: голову студентського парламенту економічного факультету Ільїчова А.І. та голову департаменту міжнародної співпраці СПУ Підопригору Є.А.

Вітаємо колег із заслуженими нагородами та бажаємо їм подальших успіхів!