Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Наступний етап співпраці кафедри фінансів КНУ імені Тараса Шевченка з Норд Університетом

Наступний етап співпраці кафедри фінансів КНУ імені Тараса Шевченка з Норд Університетом

З 23 по 24 лютого 2020 року викладачі економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, у складі: завідувача кафедри фінансів, д.е.н., професора Лютого І.О., доцента кафедри фінансів Кнір М.О. та доцента кафедри фінансів Плєшакової Н.А. у рамках співпраці відвідали Бізнес школу Норд університету (м. Будьо, Норвегія).

Під час перебування у Норвегії відбулися перемовини із адміністрацією Бізнес Школи в особі координатора проекту від Норд університету професора Анатолія Бурмістрова,  стосовно розвитку подальшої співпраці між КНУ імені Тараса Шевченка та Норд університетом, обговорення спільних проектів та перспективних напрямів співпраці.

Відбулась зустріч кафедри фінансів зі студентами магістерської програми подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору», які зараз проходять семестрове навчання у Норд університеті (ЗВО-партнері), яке повністю профінансоване грантом CPEA-2015/10005 «Норвезько-українське інституційне партнерство в галузі економіки освіти в державному секторі: бухгалтерський облік, бюджетування та фінанси (NUPSEE)» та студентами, які проходять навчання за програмою Erazmus.

Члени української делегації взяли участь у семінарі «Transformation of the public sector: Norwegian and Ukrainian experience» за участю провідних науковців. На семінарі доцент Марія Кнір презентувала доповідь на тему: «Current conditions and challenges of public debt management in Ukraine», яка викликала жваву дискусію та обговорення.

Також викладачі кафедри та українські студенти магістратури відвідали відкриту лекцію та були присутні на захисті дисертаційного дослідження Вероніки Вакуленко на тему: Public Sector Reforms in Ukraine: Roles Played by Global and Local Agents in Implementing Converging and Diverging Changes.  Захист роботи на науковий ступінь PhD проходив за участю міжнародних опонентів за європейськими стандартами. Ми вітаємо випускницю економічного факультету 2014 року Вероніку Вакуленко з успішним захистом в Норд університеті!

Делегація викладачів кафедри фінансів щиро вдячна приймаючій стороні за дружній прийом та продуктивну співпрацю.