Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / ЧЕТВЕРТИЙ ЩОРІЧНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ LEVEL UP UKRAINE 2020

ЧЕТВЕРТИЙ ЩОРІЧНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ LEVEL UP UKRAINE 2020

21 лютого 2020 року у КВЦ “Парковий” пройшов щорічний бізнес-форум Level Up Ukraine 2020. Захід у 4-ий раз зібрав в Києві авторитетних спікерів, представників влади, бізнесу та великих бізнес-спільнот для того, щоб спільними зусиллями створювати умови для співпраці на принципах win-win.

Головна тема форуму у 2020 році – принципи створення більшого. Level UP Ukraine виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство розробляють умови, які призводять до реальних дій в Україні. Учасники оформляють домовленості та створюють загальні matching projects, де кожен долучається до нової моделі взаємодії на взаємовигідних умовах.

Для досягнення поставлених цілей Форум надає експертизу спікерів про глобальні та локальні тренди, підвищуючи академічний бекграунд учасників і виконуючи освітню функцію. Форум також надає учасникам незалежний стіл переговорів, за яким ключові гравці й представники інтересів громадян виробляють ефективні механізми та інструменти розвитку країни.

На бізнес-форумі обговорили найбільш привабливі для інвестицій сектори економіки України. Присутні іноземні інвестори: від фондів до міжнародних фінансових інституцій зазначають ключові сфери інвестицій, а українська сторона має можливість представити свої рішення відповідно до запитів інвесторів.

Своїми принципами створення більшого поділилися: Тимофій Милованов – Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Грігол Катамадзе – Президент Асоціації платників податків України, Надзвичайний і Повноважний Посол та багато інших. У Форумі взяли участь міжнародні інвестори з Грузії, США та ЄС.

У роботі бізнес-форуму взяв участь професор кафедри фінансів, член Ради Асоціації платників податків України Варналій Захарій Степанович, який брав активну участь у дискусії щодо проблем та стратегічних пріоритетів інвестиційної політики України.