Головна / Кафедра статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії, Новини факультету / ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н. р. зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика»

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н. р. зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019№ 1271 Київський національний університет імені Тараса Шевченка визначено як базовий заклад вищої освітидля проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентськихнауковихробіт з галузей знань і спеціальностейза спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика».

Метою конкурсу є стимулювання участі творчої молоді у вирішенні актуальних проблем економіко-статистичного аналізу, моделювання та прогнозування, активізація наукової і прикладної дослідницької роботи студентів у сфері кількісного оцінювання та моделювання соціально-економічних явищ і процесів.

Термін проведення конкурсу – жовтень 2019 року – квітень 2020 року. Конкурс проводиться  у 2 тури:

– перший тур  – з 20 жовтня 2019 року до 31 січня 2020 рокуузакладах вищої освіти;

– другий тур – лютий-квітень 2020 рокуу базовому закладі вищої освіти– Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Конкурсна комісія закладу вищої освіти відбирає не більше трьох наукових робіт та надсилає їх до Київського національного університету імені Тараса Шевченка не пізніше 15.02.2020року(дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем).

ІІ турКонкурсу проводитиметься у два етапи:

  • перший етап (з17 лютого до 17 березня 2020 року) – рецензування наукових робіт галузевою конкурсною комісією та відбір робіт для участі у підсумковій науково-практичній конференції;
  • другий етап (23-24 квітня 2020 року) – підсумкова науково-практична конференція (наукова доповідь і захист робіт претендентами на перемогу).

Студенти закладів вищої освіти, наукові роботи яких за результатами першого етапу ІІ туру претендуватимуть на нагородження, будуть запрошені особисто для участі у другому етапі ІІ туру (підсумковій науково-практичній конференції), яка відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 23-24 квітня 2020 року.

Конкурсна робота повинна відповідати вимогам Положення про конкурс студентських науковихробіт  з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і наукиУкраїни від 18.04. 2017  № 605.

Інформацію щодо умов проведення ІІ туру Конкурсу викладено на сайті економічного факультету

http://econom.univ.kiev.ua/science/competitions/statistics/details-2020/

Додаткову інформацію можна отримати з 10.00 до 18.00за телефоном(044) 521-35-05 – кафедра статистики та демографії та електронною адресою: kaf_stat@ukr.net

Відповідальний секретар оргкомітету Конкурсу – Пальян Зінаїда Оганесівна, доцент кафедри статистики та демографії.

 

Відповідальна за акумуляцію робіт доцент кафедри статистики та демографії – к.е.н. Іваненко Олена Іванівна,  ауд. 207/2.