Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Мотивуюча лекція від Артема Ковбеля

Мотивуюча лекція від Артема Ковбеля

13 лютого на економічному факультеті відбулася лекція на тему «Прихована загроза… Або що приховує статистика про корпоративне шахрайство» аудитора та фінансового радника Євгена Черняка, партнера міжнародної аудиторської та консалтингової компанії Kreston GCG, ревізора і голови комітету «Форензік», члена Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ), засновника forensic boutique «VILIGANT» Артема Ковбеля.

На думку пана Артема основним прикладом шахрайства є крадіжки, адже «навіть не укладання того чи іншого контракту краде Ваш час». Щоб запобігти цьому спікер порадив передусім ввести контроль за дисципліною в організації.

Серед інших тез лектора можна виділить такі:

  • «Планування справ навіть за допомогою найкращих додатків, органайзерів, планерів Вам не допоможуть, краще за все записувати все від руки й чітко ставити цілі та досягати їх у конкретно визначені для себе часові межі.»
  • «Робота повинна стати Вашим хобі, і тільки тоді ви будете розвиватися та досягати успіху.»
  • «Ви ніколи не знаєте, що та де Вас чекає, тому навіть будь-який телефонний дзвінок повинен бути прийнятий, адже, можливо, саме тоді Ви отримаєте круту можливість для себе.»
  • «Мозок – це просто м’язи, а тому потрібно постійно вчитися. ТОП-5 знань є: математика, іноземні мови, soft skills, комунікабельність, зв’язки. Але найкраще – це практика, а не будь-які курси.»
  • «Навчання передусім дисциплінує, тому що механізм мотивації ти створюєш собі сам» (до слова, Артем має 2 вищих освіти).
  • «Найголовніша мова бізнесу – це цифри, тому основа будь-якого стартапу – їх дослідження.»

Закінчилася зустріч словами: «Будь-які навички можна набути, а очі, сповнені бажанням, – навряд чи».