Економічний факультет – на Uni-Biz Bridge 4

Як відомо, зараз при акредитації освітніх програм велика увага приділяється врахуванню думки всіх стейкхолдерів, інтереси яких перетинаються в освітньому процесі, який проводиться в університетах. Проте, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, а зокрема економічний факультет уже давно працюють в цьому напрямі. На економічному факультеті майже кожного тижня проходять лекції та воркшопи від роботодавців, на зустрічі до студентів запрошуються провідні фахівці в галузі, роботодавці долучаються до перегляду освітніх програм.

Цієї суботи дружний колектив економічного факультету вже вчетверте долучився до ініціативи своїх давніх партнерів – компаній UGEN та GENESIS щодо побудови тісних взаємовідносин між бізнесом та університетами: викладачі та студенти взяли участь у IV Всеукраїнській конференції Uni-Biz Bridge 4.  Захід був спрямований на встановлення зв’язку між «офіційною освітою та запитом бізнесу». Цього року до участі були запрошені не тільки представники провідних компаній і університетів: викладачі та керівники секторів працевлаштування, а також студенти та представники студентських організацій, що дозволило побачити майбутнє освітнього процесу очами всіх стейкхолдерів.

Робота конференції була організована у формі панельних дискусій щодо проблем взаємодії роботодавців та університетів і впливу курсів і стажування в компаніях на академічну освіту, в одній із яких доповідачем виступила Інна Степанець, керівник Сектору працевлаштування Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка поділилась досвідом співпраці Університету з роботодавцями.

У другій половині конференції було проведено круглі столи, метою яких було обмінятись думками та окреслити перспективи майбутнього співробітництва представників бізнесу та університетів.

Делегація економічного факультету цього разу була дуже чисельною, до роботи конференції долучились: заступник декана економічного факультету з навчальної та виховної роботи, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, к.ф.-м.н. Людмила Анісімова, професор кафедри економіки підприємства, д.е.н. Олена Грішнова, доцент кафедри економічної кібернетики, д.е.н. Галина Чорноус, професор кафедри фінансів, д.і.н. Оксана Чеберяко, доцент кафедри фінансів, к.е.н. Наталія Плєшакова, доцент кафедри екологічного менеджменту та підприємництва, к.е.н. Вікторія Гура, асистент кафедри статистики та демографії, к.е.н. Світлана Шибіріна, асистенти кафедри іноземних мов: к.ф.н. Марина Антонова, к.п.н. Ірина Діденко, к.ф.н. Лілія Сандига, а також представники студентства.

Прес-центр економічного факультету