Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Співпраця економічного і хімічного факультетів у сфері комерціалізації наукових розробок

Співпраця економічного і хімічного факультетів у сфері комерціалізації наукових розробок

На економічному факультету успішно завершено проект міжфакультетської колаборації у сфері комерціалізації наукових розробок – магістрами кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки другого року навчання освітньої програми «Економіка та право» під керівництвом д.е.н., доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Вірченка Володимира Віталійовича було розроблено бізнес-план комерціалізації гідрогелевих композитних матеріалів біомедичного призначення, які є науковим доробком дослідників хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зазначений проект був виконаний на економічному факультеті упродовж вересня 2019 р. – січня 2020 р. в рамках наукової співпраці з хімічним факультетом. Упродовж усього терміну виконання проекту відбувалася активна комунікація між учасниками робочої групи з підготовки бізнес-плану та безпосередніми розробниками гідрогелевих композитних матеріалів біомедичного призначення. Завершенням проекту стала врочиста передача підготовленого бізнес-плану представнику хімічного факультету с.н.с. Надтоці Оксані Миколаївні.

Під час реалізації проекту магістри освітньої програми «Економіка та право» активно залучалися до обговорення організаційних та фінансових аспектів комерціалізації наукової розробки та пов’язаних із нею прав інтелектуальної власності, що дозволило їм набути нових знань та здобути практичні навички у сфері управління господарським оборотом результатів інтелектуальної діяльності.