Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Директор Центру досліджень в північних регіонах Вищої школи бізнесу університету Норд – на економічному факультеті

Директор Центру досліджень в північних регіонах Вищої школи бізнесу університету Норд – на економічному факультеті

22 січня 2020 року на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітав Директор Центру досліджень в Північних регіонах Вищої школи бізнесу Університету Норд професор Фрудо Мелемвік. Зустріч відбувалася в «Українсько-норвезькому центрі з міжнародної освіти та досліджень в галузі економіки і фінансів державного сектору»

Під час свого перебування професор Фрудо Мелемвік зустрівся зі студентами кафедри фінансів освітньої програми подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору» та розповів про особливості успішного захисту дипломних проектів у Норд Університеті. Студенти мали можливість поділитися своїми ідеями щодо написання дипломних робіт і отримати цінні поради норвезького професора.

Також під час візиту були розглянуті питання розвитку українсько-норвезького співробітництва в рамках існуючих та нових проектів та стратегія діяльності «Українсько-норвезького центру з міжнародної освіти та досліджень у галузі економіки і фінансів державного сектору» .

Студенти та викладачі вдячні шановному професору Фрудо Мелемвіку та нашим партнерам з Норд Університет за активний розвиток українсько-норвезького співробітництва у сфері освіти і науки.