Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Аналітичне дослідження кафедри фінансів

Аналітичне дослідження кафедри фінансів

24 січня 2020 року в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відбулася проміжна презентація аналітичних досліджень для молодих вчених, студентів закладів вищої освіти України – учасників проекту «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього».

У роботі цього науково-комунікативного заходу взяли участь доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Варналій Захарій Степанович та аспірант кафедри Мехед Андрій Миколайович, які презентували аналітичне дослідження «Впровадження податку на виведений капітал: український кейс», що підготовлено в рамках проекту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за темою «Вплив податково-бюджетної політики на динаміку розвитку основних галузей економіки».

Зазначене аналітичне дослідження здійснюється науковою групою у складі: професора кафедри фінансів Варналія З.С. (науковий керівник), доцента Романюка М.В., аспіранта Мехеда А.М., студентів І курсу магістратури ОП «Корпоративні фінанси» Мацура С.М. та Романюка А.М.