Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Зустріч з Євгеном Черняком на економічному факультеті

Зустріч з Євгеном Черняком на економічному факультеті

Сьогодні економічний факультет отримав безцінну можливість удосконалити свої підприємницькі здібності, поспілкувавшись із успішним українським бізнесменом, що входить в TOP-100 Forbes та за сумісністю є однією з TOP-30 найбагатших людей України – Євгеном Черняком.

Сьогоднішня зустріч проходила не у формі лекції, як це зазвичай відбувається, а просто кожен із присутніх мав змогу задати своє питання та почути справді цінні слова-поради. Студентський парламент економічного факультету хоче підвести підсумки цього заходу в кількох тезах:

Вчитися – необхідно, адже навіть сьогодні без фундаментальних знань нікуди. Але цей процес, тривалістю в 5-6 років навчання в університеті, має бути по-максимуму насиченим курсами, майстер-класами, лекціями від викладачів-практиків а також знаннями, взятими з новітніх ресурсів – зокрема з інтернету.

Однак водночас вчитися все життя – не до кінця правильна формула, адже «треба взяти знання (тобто інструмент) та конвертувати їх в результат (прибуток)»

Невдачі в бізнесі – це передусім досвід, але життя – це досить швидкоплинна річ, тому найкраще продумувати все наперед, щоб падінь було якомога менше, незважаючи на те, що бізнес за своєю сутністю вже є ризиком.

Як не втрачати мотивацію та бажання розвиватися в своїй справі? Потрібно шукати свою «нішу», та активно розвиватися в ній. А мотивацією має стати бажання заробляти гроші, для того, аби ваші діти навчалися в найкращих університетах світу, а ви одного разу зустріли захід сонця на прекрасному пляжі в Маямі. Але часто гроші – це не єдиний стимул: так є люди, які маючи мільярди на своєму рахунку, все одно прокидаються та йдуть на роботу, бо своєю основною місією вони вважають бажання ощасливити свою команду.

Головне у власному бізнесі – це люди, які повинні бути задоволені роботою компанії. Коли  набираєш власну команду – найважливішим чинником має стати чесність, потім енергія (або харизма) а також інтелект.

На кінець Євген Черняк поділився з усіма своїм життєвим кредо: «Вийти другим, але прийти першим». Тобто необхідно гнатися за лідерами, вчитися на їх помилках, щоб потім обігнати їх на самому фініші.

Насправді ж це досить важливо саме в студентському віці отримати настанови на майбутнє життя, щоб досягати успіху, йти до своїх цілей, незважаючи на різні перешкоди. Висловлюємо щиру подяку нашому лектору, автору проєкту Big Money, Голові наглядової ради холдингу Global Spirits Євгену Черняку за його поради, а також вдячні команді економічного факультету за організацію цієї події: декану Ігнатюк Анжелі Іванівні, заступнику декана з виховної роботи Анісімовій Людмилі Анатолівні, студентському парламенту економічного факультету, зокрема Литвиненко Вікторії.