Головна / Кафедра Підприємництва, Новини факультету / Наукове дослідження доцента кафедри підприємництва у Норвегії

Наукове дослідження доцента кафедри підприємництва у Норвегії

З 04 по 11 січня 2020 року Гура В.Л. була у відрядженні в Норвегії, де здійснювала наукове дослідження та підвищувала педагогічну майстерність.

Академічна мобільність проходила в Інституті Доктора Яна-Урбана Сандала, де Гура В.Л. навчається у докторантурі та досліджує соціальне підприємництво.

Під час перебування в Інституті написано статтю «Thetrends ofsocial entrepreneurshipdevelopment». Прослухано лекції доктора Яна-Урбана Сандала з різних наукових тем. Опрацьовано різні першоджерела по тематиці підприємництва та інновацій відповідно до програми навчання в докторантурі Інституту. Отримано багато нових корисних знань, які будуть ефективно використовуватися під час викладання навчальних дисциплін в Університеті.

По завершенню навчання Гурі В.Л. було видано Сертифікат із зазначенням 72 навчальних годин в Інституті Доктора Яна-Урбана Сандала.

Плани щодо подальшої співпраці кафедри підприємництва з Інститутом – це організація приїзду доктора Яна-Урбана Сандала весною 2020 року на два тижні в Університет для проведення Школи соціального підприємця IBS на економічному факультеті, а також Саміту з соціального підприємництва.