Головна / Кафедра Фінансів / Фінансова безпека України в умовах глобалізації

Фінансова безпека України в умовах глобалізації

3 грудня 2019 року відбулося чергове засідання наукового гуртка студентів кафедри фінансів «Фінансова безпека України в умовах глобалізації».

На засіданні з вступною промовою виступив керівник наукового гуртка д.е.н., професор Варналій З.С. У своєму виступі Захарій Степанович зосередив увагу на особливостях фінансової безпеки України в мовах глобалізації, зокрема, зупинився на реальних та потенційних загрозах фінансовій безпеці України та пріоритетних напрямах її забезпечення в умовах діджиталізації.

У роботі наукового гуртка взяли участь студенти економічного факультету, зокрема, 3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит», а також студенти 1 та 2 курсів магістратури освітніх програм «Менеджмент державних фінансів» та «Корпоративні фінанси».

На засіданні наукового гуртка були присутні викладачі кафедри фінансів: д.і.н, к.е.н., професор Чеберяко О.В., к.е.н, доценти: Плєшакова Н.А., Рак Р.В., Романюк М.В. та аспірант кафедри Мехед А.М.

В рамках роботи наукового гуртка були презентовані найкращі наукові роботи студентів, які взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямами «Фінансова безпека» та «Управління фінансово-економічною безпекою» у 2019/2020 н.р.

За результатами презентації та рецензування наукових робіт, журі у складі: Варналій З.С., д.е.н., професор (голова журі) та члени журі к.е.н., доценти: Яфінович О.Б., Романюк М.В., Плєшакова Н.А., визначило переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямами «Фінансова безпека» та «Управління фінансово-економічною безпекою»:

за напрямом «Фінансова безпека»

І місце

Мацур Сергій – 1 курс магістратури, освітня програма «Корпоративні фінанси»;

ІІ місце

Романюк Артем – 1 курс магістратури, освітня програма «Корпоративні фінанси»;

ІІІ місце

Мамедова Ельвіра – 2 курс магістратури, освітня програма «Менеджмент державних фінансів».

за напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою»

І місце

Ткачук Євген – 2 курс магістратури, освітня програма «Корпоративні фінанси»;

ІІ місце

Лесик Микола – 2 курс магістратури, освітня програма «Менеджмент державних фінансів»;

ІІІ місце

Подошва Юрій 3 курс, освітня програма «Фінанси і кредит»

Кафедра фінансів вітає переможців  І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та бажає успіхі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу!