Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Результати пілотного випуску слухачів курсу підвищення кваліфікації «Внутрішній контроль та структура COSO: застосування до університетського сектору»

Результати пілотного випуску слухачів курсу підвищення кваліфікації «Внутрішній контроль та структура COSO: застосування до університетського сектору»

Українсько-норвезька співпраця на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за роки існування створила багато можливостей інноваційного навчання студентів, а також професійного зростання викладачів. Настав час з гордістю поділитися результатами ще одного проекту – «Внутрішній контроль та структура COSO: застосування до університетського сектору».

11 грудня 2019 року у стінах Українсько-Норвезького центру міжнародної освіти та досліджень у галузі економіки державного секторуна урочистій події з нагоди пілотного випуску слухачів з вітальним словом виступили: декан економічного факультету Анжела Іванівна Ігнатюк, керівник проекту з Норвезької сторони  – професор Анатолій Бурмістров та координатор проекту зі сторони Університету, завідувач кафедри фінансів Ігор Олексійович Лютий.

Випускники – досвідчені практики, фінансисти Університету, які пройшли курси дистанційного навчання та успішно підвищили свою кваліфікацію, отримали міжнародні сертифікати. Серед них були спеціалісти планово-фінансового відділу Університету Валентина Савченко, Ірина Дьолог, Оксана Зубрицька, Вікторія Бойко, Наталія Хоптяна та спеціаліст відділу внутрішнього контролю та аудиту Ірина Коротушка. За результатами навчання найкращі слухачі також отримали можливість відвідати конференцію High North Dialogue в Норвегії навесні 2020.

Програма курсу була розроблена чотирма університетами: Університетом Норд, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (керівник: проф. Лютий І.О.), Тернопільським національним економічним університетом (керівник: проф. Адамик Б.П.) та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича (керівник: Саєнко О.С.).

Унікальним та інноваційним є методичний підхід, який був застосований при створенні курсу. В рамках програми у професійній студії в Норвегії були відзняти відео-лекції, які разом з іншими матеріалами для вивчення і складання підсумкової атестації були доступні на спеціальній освітній платформі. Це забезпечило доступність та мобільність курсу для слухачів.