Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки на NBU University Challenge 2019

Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки на NBU University Challenge 2019

Студенти магістерських ОП «Економіка та економічна політика» та «Економіка та право» Осьмак Юрій, Розум Дарина, Ковальчук Дмитро і Коцупал Олександрразом зі своїм наставником доцентом кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Красотою О.В.взяли участь у І-му Всеукраїнському студентському змаганні «Монетарна політика: виклик НБУ університетам» (NBU University Challenge 2019), фінал якого відбувся 22 листопада.

У NBU University Challenge 2019 взяли участь 42 команди з 26 університетів, 12 областей України та м. Києва. За умовами конкурсу у фінал вийшли 3 команди.

Завдання кейсу від НБУ: кожна команда мала уявити себе на місці членів Комітету монетарної політики НБУ, розробити рекомендації з монетарної політики (зважаючи на поточну макроекономічну ситуацію в країні, її прогноз, інфляційні очікування, можливі ризики, розроблену економіко-математичну модель) та презентувати їх журі, яке виконувало роль Правління Центрального банку.

До складу журі крім представників Національного  банку України (заступник Голови Правління НБУ Олег Чурій; директор Департаменту фінансової стабільності Віталій Ваврищук; члени Департаменту монетарної політики та економічного аналізу, які беруть активну участь у розробленні рішень НБУ з монетарної політики Ольга Погарська, Антон Груй, Олександр Фарина та інші) увійшли запрошені гості: Елізабет Кьортіс, PhD, старший викладач Дартмутського коледжу, яка неодноразово брала участь у проведенні аналогічного студентського змагання Федеральним резервним банком Бостона, а також Андрій Беспятов, член правління CFA Society Ukraine.

Дякуємо Національному банку України за залучення молоді до дослідницької роботи, підкріплення теоретичного навчання вирішенням практичних кейсівта стимулювання подальшого професійного зростання.