Головна / Кафедра Фінансів / Соціалізація економіки України

Соціалізація економіки України

22 листопада 2019 року в Чернівецькому національному університеті  імені Юрія  Федьковича відбувся науково-практичний стіл на тему: «Економічний та управлінський потенціал соціалізації економіки України». Тематичними напрямами дискусій були: соціалізація економіки як сучасна парадигма економічної науки; потенціал соціалізації економіки України: детермінанти, показники, індикатори, можливості  зміцнення; інноваційні підходи до управління соціально-економічними процесами на різних рівнях функціонування економіки; ефективність державної політики та управління в сфері соціальних відносин.

Вступним словом круглий стіл відкрив ректор університету д.ф.-мат.н., професор Петришин Р.І. З привітальним словом до учасників звернулися: Маковецька І.М. – заступник Голови обласної ради, Білоскурський Р.Р. – д.е.н., доцент, декан економічного факультету,  Галушка З.І. – д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування.

В роботі круглого столу взяв участь д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор  кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка ВАРНАЛІЙ Захарій Степанович, який виступив з доповіддю  «Соціальна безпека України в умовах євроінтеграції». В доповіді було розкрито сутність соціальної безпеки України, окреслено нові її виклики в умовах глобалізації та євроінтеграції, визначено та розкрито основні шляхи забезпечення соціальної безпеки держави в нових умовах.

На круглому столі з доповідями виступили також Кириленко В.І.д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної теорії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Нікіфоров П.О. д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету  імені Юрія  Федьковича,  Білоскурський Р.Р. – д.е.н., доцент, декан економічного факультету Чернівецького національного університету  імені Юрія  Федьковича та інші учасники.

По завершенню відбулася жвава дискусія з актуальних питань економічного та управлінського потенціалу соціалізації економіки України. За результатами роботи круглого столу передбачається видання колективної монографії.