Головна / Кафедра Фінансів / Лекція від експерток проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні» на економічному факультеті

Лекція від експерток проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні» на економічному факультеті

За сприяння кафедри фінансів 21 листопада до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітали представниці проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні»: к.е.н., заступниця керівниці проєкту Оксана Цюпа та національна експертка проєкту Марина Шаповал. «Ґендерне бюджетування в Україні» є проєктом, який провадить діяльність із метою підтримки Міністерства фінансів України в процесі впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування (ҐОБ) в нашій державі та здійснюється за фінансової підтримки уряду Швеції.

Під час свого візиту до економічного факультету національні експертки прочитали студентам спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» лекцію про теоретичні та практичні засади реалізації ҐОБ на теренах нашої держави навівши при цьому конкретні ситуації як ҐОБ враховує потреби жінок і чоловіків із різних соціально-економічних груп на всіх етапах бюджетного процесу.

 

Лекція завершилася грою-вікториною у якій студенти по командам змагалися за першість. Усі гравці здобули актуальні знання з бюджетування, розширили власний світогляд щодо ґендерних питань, а переможці отримали корисні призи від проєкту.

Студенти та викладачі висловлюють щиру подяку гостям з Проєкту ҐОБ за цікаву та пізнавальну лекцію.