Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / ВІКТОРІЯ МИХАЙЛЬО: ВІД СТУДЕНТКИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДО ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ БАНКУ

ВІКТОРІЯ МИХАЙЛЬО: ВІД СТУДЕНТКИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДО ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ БАНКУ

25 листопада 2019 року відбулася зустріч Голови Правління Альфа-Банк Україна Вікторії Михайльо зі студентами й викладачами економічного факультету. Під час зустрічі Вікторія поділилася своїми спогадами про вступ і навчання на економічному факультеті, розповіла про свій кар’єрний шлях. На власних прикладах Вікторія Вікторівна  пояснила, чому важливо вчитися впродовж усього життя та  як досягати успіху завдяки правильно поставленим цілям й орієнтиру тільки на результат.

Вікторія Михайльо – випускниця економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за фахом: «Економіка та управління науковими дослідженнями та проектуваннями» (1994 р.). У 1997 році закінчила аспірантуру за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит» КНУ імені Тараса Шевченка. За свої професійні здобутки неодноразово потрапляла в рейтинги різних бізнес-видань. У 2019 році стала однією із 100 найвпливовіших жінок України у щорічному рейтингу ділового видання «Фокус» (категорія «Бізнесвумен»). Має більш ніж 20-річний досвід роботи у фінансовому секторі України, у тому числі на керівних посадах у компаніях фінансово-промислового консорціуму Альфа-Груп.