Головна / Кафедра Підприємництва, Новини факультету / В Університеті стартував перший курс лекцій від іноземних професорів

В Університеті стартував перший курс лекцій від іноземних професорів

З 21 по 25 жовтня 2019 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов цикл лекцій «Basic knowledge of CBRN» (Базові знання про РХБЯ) зі справжнім професіоналом своєї справипрофесором Жаном Паскалем Зандерсом (Бельгія).

Весь тиждень був сповнений новими відкриттями як для студентів, так і викладачів і зміною ставлення до питань, що стосуються нашої власної безпеки.

Кафедра підприємництва від імені студентів, викладачів щиро дякує Жану Паскалю за його віддачу і бажання поділитися знаннями, своїм неймовірним досвідом, прагненням показати нам справжню глибину проблем і шляхи їхвирішення.

Цей цикл лекцій став лише початком нових відкриттів у сфері економічної безпеки підприємництва та держави в цілому. У подальшому плануємо ще більше зануритися в глибину цієї проблематики та знайти шляхи до забезпечення безпеки на всіх рівнях.

Крім студентів 1-го року навчання освітньої програми «Економічна безпека підприємництва», курс лекцій прослухали студенти 4-х курсів економічного, хімічного факультетів, Інститутів філології та журналістики.

Далі буде. Вже з 18листопадачекаємо на двох професорів з Льєжського університету (Бельгія) та Університету Спа (Велика Британія).

Відео на згадку!