Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / ЮВІЛЕЙ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЮВІЛЕЙ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

12 листопада 2019 р. виповнилося 10 років українсько-німецькій кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Протягом цього періоду створено високопрофесійний творчий і дружній колектив викладачів-науковців, однодумців, який навчає талановитих студентів (понад 100 осіб) за розробленими унікальними методиками, програмами, підручниками, посібниками за освітніми програмами «Торгівля, логістика, екологічне підприємництво», «Екологічне підприємництво», «Електронна комерція».

Викладачі кафедри (8 осіб, в т.ч. 2 д.е.н., проф., 6 к.е.н., доценти) нагороджені Медаллю «За сприяння Збройним Силам України», Медаллю «Срібна зірка», Почесним знаком «Відмінник освіти України», є лауреатами міжнародної премії «Молодий вчений в сфері зеленої економіки», премії Президента України для молодих вчених, премії імені Тараса Шевченка, премій Академії педагогічних наук України за кращі підручники з еколого-економічної тематики та ін. Пройшли численні науково-педагогічні стажування в Україні і за кордоном.

На кафедрі підготовлено 7 кандидатів економічних наук по тематиці «зеленої» економіки, випущено понад 70 магістрів – сучасних фахівців економіко-екологічного профілю та у цьому році планується перший випуск бакалаврів. Перемогу у міжнародних і всеукраїнських наукових конкурсах здобули 12 студентів кафедри та 2 студентські команди.

Кафедра провела 8 міжнародних науково-практичних конференцій, міжнародний симпозіум, 2 конкурси наукових робіт школярів по еколого-економічній тематиці. Щорічно проводиться Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Зелений бізнес – життя в ім’я майбутнього».

За допомогою німецьких партнерів, спонсорів, економічного факультету та університету створена сучасна навчальна матеріально-технічна база – Комп’ютерний центр та спеціалізована Лабораторія товарознавчої експертизи.

Успішно працює створений кафедрою за підтримки економічного факультету Німецько-український центр економіко-екологічної освіти, науки, підприємництва та культури. Центром надано послуг та залучено коштів іноземних і вітчизняних партнерів, спонсорів на суму понад мільйон гривень і підготовлено більше 160 слухачів.

Викладачам кафедри пощастило плідно працювати і спілкуватися з такими видатними, прогресивно мислячими і щедрими на ідеї науковцями, викладачами, керівниками, професіоналами, професорами як Дитріх Вальтер, Вольф Хартманн, Вільфрід Нойманн (з німецької сторони), а також академік НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України Валерій Михайлович Геєць, член-кореспондент НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України Віктор Дмитрович Базилевич (з української сторони).

 

Дякуємо всім, хто допомагав і надихав колектив кафедри на творчу працю!Разом при міцному здоров’ї та оптимістичному настрої ми маємо ще багато зробити на благо Київського національного університету імені Тараса Шевченка, економічного факультету, українсько-німецької кафедри екологічного менеджменту та підприємництва!