Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ «NEW ECONOMICS-2019»

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ «NEW ECONOMICS-2019»

14-15листопада 2019 у конференц-залі Національної академії наук України відбувся Міжнародний науковий економічний форум«NEWECONOMICS-2019». Головна мета форуму – сприяння глобалізації економічної науки та освіти, розвитку міжнародних наукових проектів в економіці, обмін досвідом та знаннями з передових економічних досліджень.

Основні організатори Форуму: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME; Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати; Академія економічних наук України; Всеукраїнська спілка вчених-економістів; Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України; Інститут економіки промисловості НАН України; Інститут економіки та прогнозування НАН України.

З вітальним словом виступили: віце-президент з інтеграції науки та бізнесу Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, президент Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME доктор економічних наук, професор Олександр Кендюхов; перший віце-президент Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор В’ячеслав Ляшенко; президент університету імені Альфреда Нобеля доктор економічних наук, професор Борис Холод та інші.

Тематична архітектура Форуму складалася з шести академічних платформ: № 1. «Економіка майбутнього: глобальні тренди»; № 2 «Виклики новій економіці»; № 3 «Умови сталого розвитку»; № 4 «Україна у глобалізованому світі»; № 5 «Підприємство: маркетинг та менеджмент в пошуках ефективності»; № 6 «Економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези». В роботі Форуму взяли участь вітчизняні та зарубіжні відомі вчені-економісти, фахівці, представники бізнесу, а також молоді вчені.

У роботі Форуму взяв участь доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України, професор кафедри фінансів Варналій Захарій Степанович, який спільно з доктором економічних наук, професором кафедри економічної теорії Національного університету водного господарства та природокористуванняНікитенком Дмитром Валерійовичем підготували та презентували доповідь «Інвестиційна позиція України в системі глобального інвестиційного простору».

В рамках Форуму відбулася плідна науково-практична дискусія з актуальних питань розвитку економіки України, вітчизняної науки і освіти в умовах глобалізаційних викликів, що має неперевершене значення не лише для науки, а й для освіти та практики господарювання.