Головна / Новини факультету / Лекція британського професорам на економічному факультеті від NCCE

Лекція британського професорам на економічному факультеті від NCCE

7го листопада 2019 року студенти та викладачі економічного факультету мали унікальну нагоду прослухати лекцію-форсайт «What will Employment look like in 2030» від професора Нортумбрійського університету (м. Ньюкасл-апон-Тайн, Велика Британія) Альфредо Москардіні.

Ця зустріч організована і є першою ініціативою міжнародного проекту «Національний центр розвитку креативного підприємництва (NCCE)», що реалізується між Київським національним університетом імені Тараса Шевченката британським партнером Нортумбрійським університетом (Велика Британія) за підтримки Британcької ради (British Council Creative Spark).

Професор Москардіні є визнаним науковцем та практиком у сфері реформування вищої освіти. За період своєї експертної діяльності реалізував близько ста міжнародних проектів у сфері розвитку вищої освіти, зокрема у партнерстві з кафедрою економічної кібернетикита кафедрою менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльностіекономічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Із вступним словом виступив доц. Андрій Вітренко, що гостинно привітав професора та передав щирі вітання від декана економічного факультету проф. Анжели Ігнатюк.Також привітав студентів директор Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича проф. Олег Сербін.Під час лекції, разом із слухачами, а таких набралося більше 200 осіб, проф. Москардінізазирнув у майбутнє і пошукав відповіді на актуальне питання молоді, як знайти своє місце в майбітньому, яку позицію та напрямок роботи обрати, як себе зорієнтувати, на який бізнес зробити ставку. Студенти та викладачі жваво задавали питання та мали можливість сфотографуватись з легендою британського наукового середовища. Цей погляд британського науковця стане поштовхом для розвитку студентів Університету та ствердить їх у виборі майбутньої сфери професійної діяльності.

Міжнародний проект «Національний центр розвитку креативного підприємництва (NCCE)» є репутаційним та неймовірно перспективним продуктом Університету із підтримки креативної молоді та людей з інноваційним типом мислення. Ідея відкриття Центру NCCE належить доценту кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету Максиму Ситницькому. Команда проекту об’єднує представників вищої управлінської ланки Університету проф. Володимира Бугровата проф. Олександра Рожка; директора Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича проф. Олега Сербіна; викладачів економічного факультету проф. Олександра Черняка, проф. Оксану Жилінську, доц. Ганну Харламову та факультету психології доц. Світлану Пащенко і, є відкритою для молодих креативних особистостей з усіх факультетів Університету. Проектна команда висловлює щиру вдячність Ректору Університету, академіку НАН України Леоніду Губерському за всебічну підтримку їх креативних ініціатив.