Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / Лекція професора Фрудо Мелемвік для студентів економічного факультету

Лекція професора Фрудо Мелемвік для студентів економічного факультету

1 листопада 2019 року до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітав Директор Центру досліджень в Північних регіонах Вищої школи бізнесу Університету Норд Фрудо Мелемвік.
Під час свого перебування в стінах економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка професор Фрудо Мелемвік прочитав студентам спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” лекцію про сучасні погляди на публічні та приватні фінанси та особливості їх використання у Норвегії.
Також під час лекції були розглянуті питання розвитку українсько-норвезького співробітництва в рамках існуючих та нових проектів.
Зокрема особливий інтерес студентів викликав новий проект підготовки докторів філософії за програмою подвійного дипломування, фінансування якої буде відбуватися в рамках співпраці кафедри фінансів та Норд Університету(м. Будо, Норвегія) в рамках гранту CPEA-2015/10005 «Норвезько-українське співробітництво в галузі економічної освіти державного сектору: бухгалтерський облік, бюджетування і фінанси» (Norwegian-Ukrainiancooperation in Public Sector Economy Education: Accounting, Budgeting and Finance, NUPSEE) .
Студенти та викладачі висловлюють щиру подяку шановному професору Фрудо Мелемвіку та нашим постійним партнерам з Норд Університету за активний розвиток українсько-норвезького співробітництва.