Головна / Кафедра Страхування, Банківської справи та Ризик-менеджменту, Кафедра Фінансів, Новини факультету / Участь викладачів економічного факультету у семінарі Національного банку України

Участь викладачів економічного факультету у семінарі Національного банку України

17 – 18 жовтня 2019 року викладачі економічного факультету:  д.е.н., проф. Науменкова С.В. (кафедра фінансів), к.е.н., ас. Ерастов В.І., ас. Пасевич Д. І. та ас. Юхименко В.М. (кафедра страхування, банківської справи та ризик-менеджменту) взяти участь у семінарі Національного банку України на тему «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків».

Науковці економічного факультету отримали змогу ознайомитися з основними нововведеннями у визначенні потреб у капіталі на покриття кредитних та операційних ризиків, взяли участь у практичних заняттях з оцінки ризиків, аналізу NPL, стрес-тестування банків, стали учасниками фахової дискусії.

Змістовне наповнення, високий рівень організації цього заходу залишили приємне враження та теплі спогади у науковців економічного факультету, а набуті знання знайдуть ефективне втілення у навчальному процесі!