Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Дні відкритих дверей на економічному факультеті у 2019-20 навчальному році

Дні відкритих дверей на економічному факультеті у 2019-20 навчальному році

Щороку економічний факультет гостинно приймає майбутніх абітурієнтів та їх батьків у своїх стінах! У цьому навчальному році, знайомство абітурієнтів з усіх куточків України з факультетом розпочалось із спілкування під час освітньої виставки «Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ-EXPO» 19 жовтня 2019 року.

Особисте знайомство із родиною економістів продовжилося в останній день шкільних канікул, 01 листопада, коли наш факультет гостинно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків!

Під час заходу – «День Відкритих Дверей: Зустріч із майбутніми абітурієнтами!», – присутні одержали вичерпні відповіді від представників 12 кафедр факультету щодо:  надання якісних освітніх послуг та реалізації освітніх програм за всіма спеціальностями із підготовки бакалаврів, магістрів, докторів філософії; як врахувати особисті здібності та нащо звернути увагу при виборі спеціальності; як оцінити потреби ринку роботодавців; як підібрати освітні програми щоб в подальшому реалізувати себе у професійному світі – досягти успіхів у сфері підприємництва, економіки та управління, маркетингу та міжнародної економіки, фінансів та страхування, логістики та біржової діяльності, статистики та аналітики, обліку і оподаткування; як залишитись задоволеним обраним фахом.

Мали нагоду проконсультуватися із відповідальними секретарями за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» приймальної комісії факультету щодо підсумків вступної кампанії 2019 року, умовами та етапами вступу у 2020 року. А також поспілкуватися із представниками органів студентського самоврядування економічного факультету.

Ми завжди раді зустрічам із Вами, шановні абітурієнти, дякуємо за радісні посмішки та цікаві запитання, що разом з нами готові стати професіоналами з обраного фаху, хочете та можете витрачати на це багато зусиль та досягати високих результатів щоб реалізувати свою мрію!

 

З повагою, 

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету