Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Осінні канікули для школярів – на економічному факультеті

Осінні канікули для школярів – на економічному факультеті

Вже вдруге на економічному факультеті тривав курс лекцій: «Хто Ми – економісти?», для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України (з 28 жовтня по 01 листопада 2019 року).

Слухачами нашого лекторію стали 82 учня (33 з них відвідали більше п’яти лекцій) з м. Києва, Дніпропетровської, Київської та Одеської області. Всього було проведено десять тематичних лекції з економіки, які проходили у форматі лекцій-бесід, коротких презентацій та гри з прийняття управлінських рішень.

Впродовж п’яти днів учасники отримали актуальну інформацію про переваги економічної освіти, а також спробували себе в ролі бізнесменів, урядовців та представників органів виконавчої влади. Мали змогу –  ознайомитися з актуальними проблемами та прогресивними методами фінансування «start-up» проектів; розглянути основні приклади шахрайських дій з платіжними картками та дізналися про способи захисту своїх коштів; як застосовувати творчість, художні й музичні образи у підприємництві; розглянули еволюційну перспективу та сьогодення фінансових технологій в Україні та світі; ознайомитись із  значенням та роллю бухгалтерської професії у системі управління компанією та економічного розвитку країни в цілому; дізнатися про відмінності між «айтішніками» та економ-кібернетиками; виявити основні риси притаманні менеджерам 21 століття; дізнатися про діджиталізація, цифровізація, інноваційні технології на підприємствах; зрозуміти чому  «made in China» стало популярним та як маркетинг створюю нові можливості для просування бренду.

Заключна частина лекторію, вручення сертифікату слухача курсу, відбулась 01 листопада за участі Юрія Івановича Єханурова – прем’єр-міністр України (2005-2006 рр.), міністр оборони України (2007-2009 рр.), сьогодні президент благодійного фонду «Україна-ЮНЕСКО» та Інституту конкурентного суспільства, а також президент Спілки малих, середніх та приватизованих підприємств.

Сподіваємося, що наші слухачі із користю провели цей час разом із нами та переконались, що інвестиції в економічну освіту Київського національного університету імені Тараса Шевченка – запорука успішного майбутнього!

Дякуємо всім викладачам за цікаві та пізнавальні зустрічі під час лекцій: Юрію Івановичу Єханурову, Володимиру Віталійовичу Вірченко, Богдану Андрійовичу Засадному, Галині Олександрівні Черноус, Віталіні Анатоліївні Делас, Василю Ігоровичу Ерастову, Ользі Володимирівній Євтушевській, Юлії Станиславівні Нікітченко, Тетяні Олександрівні Мурованій, Оксані Петрівні Микитюк, Альоні Олегівні Вікуловій, Ніколь Вікторівні Даніловій! Окремі слова вдячності за організацію у проведенні заходу – декану факультету Анжелі Іванівні Ігнатюк та заступнику декана з навчальної та виховної роботи Людмилі Анатоліївні Анісімовій, а також керівнику консультаційного центру для абітурієнтів Світлані Олександрівні Шибіріній.

Ми не прощаємося, а кажемо – до нових зустрічей на економічному факультеті!

 

З повагою,     

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету