Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Відкриття виставки картин викладача економічного факультету Павла Солом’янюка

Відкриття виставки картин викладача економічного факультету Павла Солом’янюка

24 жовтня на економічному факультеті відбулося відкриття авторської виставки картин викладача кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки та економічної політики Павла Солом’янюка.

На відкриття завітало багато студентів, щоб познайомитися із митцем-економістом та насолодитися красою його картин.

Як зазначає Павло Григорович, живопис для нього – це «одне з аматорських занять останніх трьох років, коли хвороба змусила відмовитись від напруженої науково-педагогічної роботи. У доробку є полотна масляного і акрилового живопису різних напрямків: від абстрактного до портретного. Однак, більше захоплення викликає пейзажний живопис класичного напрямку. Напевно, через спогади про красу волинського краю, де пройшло дитинство. Для творчості шукаю мальовничі куточки живої природи. Вони надихають…»

Виставка картин на факультеті триватиме до 14 листопада 2019 року, тому кожен охочий може відвідати її за адресою вул. Васильківська, 90А.

Біографічна довідка автора картин

Солом’янюк Павло Григорович, кандидат економічних наук, доцент, народився 11 серпня 1946 року в селі Машів Любомльського району на Волині. Навчався на економічному факультеті Київського державного університету імені Тараса Шевченка. До 2017 року працював на кафедрі економічної теорії, макро- і мікроекономіки та економічної політики.