Головна / Кафедра Іноземних Мов, Новини факультету / Викладачка кафедри іноземних мов економічного факультету здобула вищу освіту з економічної спеціальності

Викладачка кафедри іноземних мов економічного факультету здобула вищу освіту з економічної спеціальності

Вітаємо асистента кафедри іноземних мов Мельник Риту Анатоліївну,яка, на додаток до своєї філологічної кваліфікації, здобула другу вищу освіту, на цей раз, з економічної спеціальності.

Рита Анатоліївна – блискучий викладач англійської мови, який досконало знає як мовний компонент, так і сучасні методи та форми викладання іноземної мови. Асистент Мельник викладає англійську мову професійного спрямування студентам, які опановують спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування.У 2016 році вона вирішила підвищити кваліфікацію, вступивши до Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Рита Анатоліївна обрала для вивчення непросту для філолога спеціальність – 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Промайнули майже три роки наполегливої праці, лекцій, семінарів, контрольних, курсових, заліків і іспитів, і все це без відриву від основної діяльності. Позаду складання кваліфікаційного іспиту, написання та захист кваліфікаційної дипломної роботи. І ось навчання завершене й настав урочистий день отримання диплому, який засвідчує про набуття високої кваліфікації з економіки. Асистент Мельник забезпечуватиме викладання унікального курсу англійської мови студентам програм подвійного дипломування, підготовку яких ведуть кафедри фінансів та іноземних мов економічного факультету.