ECONOMICS: СВІТЛА СТОРОНА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

15 жовтня 2019 р. на економічному факультеті відбувся черговий ярмарок вакансій «Economics». Як добра традиція,Economicsє платформою для спілкування студентів – майбутніх фахівців, які перебувають на етапі становлення й розвитку своєї професійної кар’єри, з провідними компаніями-роботодавцями.

Цього року на факультет завітали відомі міжнародні та українські компанії, серед яких Genesis, ProСredit Bank, Baker Tilly, Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova, Ernst & Young, PWC, Deloitte, Unilever, DexDigital, Appflame, GSK, Procter & Gamble, Roland Berger, Citibank, Національний банк України, Ощадбанк, ПриватБанк, METRO Кеш енд Керрі Україна, Trustech, British American Tobacco, Philip Morris International.

Компанії охоче «відкривали» двері своїх офісів для студентів, розповідали про актуальні вакансії на ринку праці, ділилися секретами успішного працевлаштування та лайфхаками успішного старту в кар’єрі, давали поради щодо підвищення професійних компетентностей молодих фахівців. Зокрема, своїм досвідом зі студентами поділилися експерти та провідні фахівці-практики під час лекторію, що проходив у рамках ярмарку. Єлизавета Максимець (EY) повідала студентам про те, як побудувати успішну кар’єру в консалтингу. Олена Гармай (BakerTilly) дискутувала зі студентами про особливості й можливості професії економіста. А представники Coca-ColaHBCпрезентували кар’єрні програми для  студентів і випускників економічного факультету. Як обрати напрям для професійного розвитку, успішно пройти співбесіду та розпочати кар’єруекономіста– це лише невелика частина запитань, відповіді на які отримали відвідувачі лекторію.

Іншою, не менш цікавою подією, став економічний квест, під час якого студентські команди змагалися за першість в економічних дисциплінах, виконуючи інтерактивні завдання від компаній-учасників. Переможці отримали цінні подарунки від економічного факультету, а також компаній Genesis і ПриватБанк.

Візитівкою цьогорічного заходу стала його тематика в стилі відомої космічної саги «Зоряні війни». Зоряні можливості працевлаштування та світла сторона працевлаштування – головні слогани осінньогоEconomics. Гостей ярмарку розважали всім добре відомі персонажі: Дарт Вейдр, штурмовик і робот.

Студенти всіх курсів і спеціальностей відвідали осінній ярмарок вакансій, організований і проведений за підтримки декана економічного факультету, професора Анжели Іванівни Ігнатюкі заступника декана економічного факультету з навчальної та виховної роботи, доцента Людмили Анатоліївни Анісімовой.