Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Економічні перспективи підприємництва в Україні

Економічні перспективи підприємництва в Україні

10 жовтня 2019 року в Університеті державної фіскальної служби України відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична  конференція «Економічні перспективи підприємництва в Україні», в якій взяли участь  вчені-науковці України, Грузії, Білорусії, Молдови. З вступним словом конференцію відкрив ректор університету д.е.н., професор Пашко В.П.

Пленарне засідання Конференції складалося з виступів доповідачів та обговорення актуальних питань забезпечення економічного розвитку підприємництва в Україні. Зокрема, основними напрямами обговорення були: сучасні теоретичні погляди на підприємництво та його проблеми в умовах формування нової економічної і технологічної нормальності суспільства; моделі, тенденції, заходи та ініціативи державної політики розвитку підприємництва; правове регулювання підприємництва в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку; економічна безпека підприємницької діяльності; передові маркетингові та логістичні технології забезпечення розвитку бізнесу, гостинність і сталий розвиток туризму; Україна – територія можливостей для розвитку бізнесу: погляд молоді.

В роботі конференції взяв участь та виступив з доповіддю «Забезпечення інвестиційної безпеки як детермінанта розвитку підприємництва в Україні» доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Варналій З.С. Він розглянув основні проблеми та інституціональні загрози розвитку підприємництва в Україні, розкрив роль інвестицій в активізації підприємницької діяльності, сутність та системні виклики інвестиційної безпеки України, визначив основні напрями забезпечення інвестиційної безпеки як важливого чинника подальшого розвитку підприємництва в Україні.

За результатами проведення Конференції сформовано збірник тез доповідей, ознайомитись з яким можна за адресою: http://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-1-%D0%97%D0%B1%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA-2019.pdf