Головна / Новини факультету / Нові платіжні технології: Лайфхаки від голови правління Ощадбанку

Нові платіжні технології: Лайфхаки від голови правління Ощадбанку

Сьогодні, 9 жовтня, студенти Київського національного університету мали змогу послухати лекцію Голови правління Ощадбанку Андрія Пишного. Виступ був присвячений новим платіжним технологіям, що вже активно запроваджуються у світі та в Україні зокрема.
Андрій Пишний зосередив свою увагу на тому, як працюють глобальні тренди на прикладах нових сервісів Ощаду не тільки з технічної точки зору й маркетингу, але й зважаючи на виклики бізнес-середовища.
Окрім цього, частина лекції несла дещо футорологічний характер. Усі присутні мали змогу спробувати зазирнути в майбутнє та певною мірою його змоделювати, базуючись на психологічних особливостях і споживчій поведінці тих, хто диктує наразі цифрову моду і на кого слід орієнтуватися вже зараз. Йшлося про покоління міленіалів та покоління Z. Факти говорять про одне: сфера розрахунків впевнено мігрує у смартфони. Поведінкова модель цих клієнтів еволюціонує від оплати банківською платіжною карткою до оплати переносними пристроями. На підтвердження цього спікер здивував присутніх, презентувавши NFC–кільце з чіпом для оплат. І наостанок, порадив серію книжок, з якими варто ознайомитися, щоб краще розуміти як сьогодні розвиваються технології та до чого нам слід готуватися у майбутньому.
Студенти охоче приєднувалися до дискусії та задавали питання. Автор найоригінальнішого питання отримав у подарунок від спікера книгу «21 урок для 21-го століття» Ювала Ной Харарі.
Економічний факультет дякує за таку цікаву та насичену лекцію й чекає на наступні зустрічі на не менш цікаві теми!