Головна / Кафедра Фінансів / Бізнес-практика в Україні 2019

Бізнес-практика в Україні 2019

Співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Норд Університетом (Норвегія) триває та постійно розширюється.

Так, за доброю традицією, 23 вересня кафедра фінансів вітала магістрів та викладачів Бізнес школи Норд Університету, які прибули для проходження Business Practice in Ukraine 2019 «Ukrainian business and economic outlook: a growth detected». Програма перебування була насиченою, щодня відбувались цікаві екскурсії та зустрічі.

У перший день практики норвезькі студенти відвідали економічний факультет, де під час святкового відкриття до студентів звернувся з вітальним словом завідувач кафедри, д.е.н., проф. Лютий І.О. Студенти мали можливість познайомитися з групами подвійного дипломування ОП «Фінанси публічного сектору», а також представити власні проекти.

Того ж дня студенти відвідали музей історії КНУ імені Тараса Шевченка та музей Ботанічного саду імені академіка О.В. Фоміна, де ознайомились з експозиціями рідкісних рослин.

Наступного дня відбулася екскурсія до Інституту садівництва НААН, яка розпочалася з прогулянки фруктовими садами і продовжилася знайомством з науково-дослідною діяльністю установи.

Під час традиційного візиту до компанії Itera Ukraine (телекомунікаційна скандинавська компанія) студенти мали можливість поспілкуватися з керівництвом щодо особливостей ведення бізнесу в Україні компаніями з іноземним капіталом.

Ввечері норвезькі викладачі та студенти разом з викладачами кафедри фінансів та студентами освітньої програми подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору» були запрошені на офіційний прийом у Посольство Норвегії в Україні, де мали унікальну нагоду в неофіційній атмосфері поспілкуватися з паном Послом Уле Тер’є Хорпестадом, а також співробітниками посольства та колегами.

25 вересня в рамках бізнес-практики студенти відвідали Громадську спілку “Реанімаційний Пакет Реформ”, де прослухали лекцію на тему: «Економіка України за останні 30 років: хороша, погана та звичайна». В рамках дискусії відбулось спілкування з Василем Бабичем – керівником відділу міжнародних відносин, який окреслив особливості соціально-економічного розвитку України.

Наступним етапом бізнес-практики стала зустріч з керівниками iHUBKyiv та продовження дискусії щодо розвитку стартапів та інновацій в Україні.

26 вересня норвезькі студенти відвідали рибний магазин Egersund Seafood, який є складовою норвезького холдингу PELAGIA AS та давнім і постійним партнером наших бізнес-практик. Щороку дирекція та співробітники магазину гостинно вітають студентів з Норвегії та України, діляться досвідом ведення бізнесу і частують своєю продукцією.

Також студенти відвідали броварню Varvar, де побували в цеху з виробництва пива та дізналися багато цікавого про виробничий процес, окрім цього взяли участь у дегустації напоїв.

В останній день бізнес-практики норвезькі студенти відвідали Київський ювелірний завод, де під час екскурсії мали можливість побачити на власні очі процес виробництва виробів із золота та срібла.

На завершення бізнес-практики в Головному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка відбулось урочисте вручення сертифікатів про проходження бізнес-практики керівництвом університету. Так, перед студентами виступили проректор з науково-педагогічної роботи В.А. Бугров, декан економічного факультету А.І. Ігнатюк та завідувач кафедри фінансів І.О. Лютий.