АРТ-фестиваль «Я – першокурсник»

Шалені децибели сьогодні розірвали академічний спокій економічного факультету: 18 команд першокурсників запалювали на сцені щорічного Арт-фестивалю «Я – першокурсник».

Проведення фестивалю вже стало доброю традицією на факультеті. Першокурсники не тільки демонструють різноманітні таланти: співають, танцюють, грають на музичних інструментах, монтують відеоролики, влаштовують цілі вистави. Головне , що відбувається під час підготовки до виступу – це створення команди, єднання одногрупників між собою, зі своїми студкураторами, кураторами, органами студентського самоврядування, усім факультетом.  Кращого тимбілдінгу не можна й уявити.

Визначало кращих з найкращих журі в такому складі: декан економічного факультету Ігнатюк Анжела Іванівна; заступник декана економічного факультету з навчальної та виховної роботи Анісімова Людмила Анатоліївна; голова студентського парламенту економічного факультету Ільїчов Антон, голова студентської ради гуртожитку Гончарук Олександр.

 

Вітаємо переможців Арт-фестивалю:

1 місце – ОП «Економічна кібернетика» (1 та 2 академічні групи)

2 місце – ОП «Економіка та економічна політика» разом з ОП «Economics» та ОП «Економіка підприємства» (1 та 2 академічні групи)

3 місце – ОП «Економічна аналітика та статистика», ОП «Менеджмент організацій» (3 академічна група) та ОП «Облік і аудит»

За креативність і командний дух солодкі призи отримали команди ОП «Фінанси і кредит» (2 академічна група), ОП «Маркетинг» і ОП «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво».

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації заходу: декану економічного факультету Ігнатюк Анжелі Іванівні, заступнику декана з виховної роботи Анісімовій Людмилі Анатоліївні, Студентському парламенту економічного факультету, студкураторам академічних груп, ведучим і фотографам, а також спонсорам сьогоднішнього заходу O’ZONE Hookah&Cocktails та спортивному комплексу Redbarbell.