Головна / Кафедра Іноземних Мов / Кафедра іноземних мов економічного факультету на Bologna Cooperation Forum у Баку

Кафедра іноземних мов економічного факультету на Bologna Cooperation Forum у Баку

Асистента кафедри іноземних мов економічного факультету, кандидата педагогічних наук Ірину Діденко запросили взяти участь в Bologna Cooperation Forum, який цього року проходив у Азербайджані. Більш ніж 300 науковців і освітян з Німеччини, Туреччини, Кіпру, Іспанії, України, Росії, Беларусі та Азербайджану прибули до гостинної столиці країни. Метою Бакинського Форуму ставилося сприяння реалізації Болонських реформ та співпраця у вищий освіті країн-учасників Болонського процесу.
Ірина Діденко, як представник потужного українського університету, а також тренер викладачів у проекті Британської Ради «Англійська мова для університетів» поділилася досвідом планування і розробки навчальних програм дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням».
У центрі уваги дискусій були питання ефективності методик викладання, відбір сучасних навчальних матеріалів, що відповідають нагальним професійним потребам студентів. Учасники міжнародного Форуму проаналізували регіональні особливості запровадження Болонського процесу в університетах різних країн Європи і Азії. У рамках Форуму було проведено спеціальне засідання круглого столу, присвячене обміну досвідом підготовки студентів до участі в програмах міжнародної мобільності Erasmus+ і DAAD.