Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Тиждень лекцій від провідних компаній України

Тиждень лекцій від провідних компаній України

Останній тиждень вересня на економічному факультеті відзначився марафоном лекцій від провідних компаній України.

24 вересня до студентів-економістів завітав Руслан Струц, трейдер з 15-річним стажем та гуру-аналітик Forex Club. Під час його лекції студенти ознайомилися з особливостями функціонування сучасних фінансових ринків, їх значення, роль центральних банків у регулюванні їх діяльності. Основною частиною лекції став пошук відповідей на питання, хто такий маркет-мейкер та яку вигоду можна отримати від розуміння його дій.

25 вересня економічний гостинно приймав фахівців одразу двох компаній: GoogleUkraineй Ощадбанку. Під час виступу менеджера по роботі з клієнтами в Google UkraineАндрія Радевича на тему «DigitalMediaTrends» студенти дізнались, на що українці витрачають час в Iнтернеті, яким сайтам і мобільним додаткам віддають перевагу. Спікер представив статистичні дані YouTube з несподіваними цифрами: скільки серед українців футбольних фанів, лижників і сноубордистів, технофілів і любителів гаджетів, користувачів, яким подобаються котики та цуцики. Наприкінці Андрій Радевич поділився інформацією про особливості роботи рекламних інструментів Google.

Марафон продовжила Олена Ковальська, директор з маркетингу в Ощадбанку. Олена поділилася зі студентами інформацією про інструменти управління коштами: трекери фінансів і інтернет-банкінг. Спікер розповіла про тонкощі популярних банківських кредитів та поділилася лайфхаками, як «не потонути у кредиті».

26 вересня марафон продовжився у стінах #KNUGenesisSpace, де зібрав студентів та випускників КНУ, КПІ, ХНТУ, КНЕУ, КНУТД, НТУ, НМУ, НАУКМА, ДЕТУТ, УкрГАЖТ, які мали змогу послухати лекцію Ігоря Світличного на тему «Аналітика і прийняття рішень у маркетингу на основі роботи з великими обсягами трафіку».

Спікер узагальнив сучасні особливості ведення маркетингової діяльності, враховуючи особливості роботи з BigData. Мовою цифр він пояснив важливість правильної організації маркетингових досліджень: «витрати на рекламу для 80% компаній принесуть збитки, лише 20% окуплять усі затрати».

27 вересня, в останній день марафону відбулось засідання Speech Club 3.0, у якому взяли участь більше 50 студентів. У цей день секретами успіху зі студентами ділилися одразу три спікери: Анета Камаралі, яка виступила з доповіддю на тему «Як бути веселим під час виступу, якщо ти не веселий?», Ігор Карпюк, який розповів студентам про глософобію як страх публічних виступів, а також Олег Павлюк, який прослідкував зв’язок між депресією та публічним виступом на психологічному рівні. По закінченню лекцій студенти мали змогу застосувати отримані знання під час інтерактивної гри.

Економічний факультет дякує всім компаніям і спікерам за цікаві лекції!