Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРЕСТИЖНОМУ МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ CFA INSTITUTE RESEARCH CHALLENGE 2020!

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРЕСТИЖНОМУ МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ CFA INSTITUTE RESEARCH CHALLENGE 2020!

Щиро запрошуємо випробувати свої знання та долучитись до команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка  на найпрестижнішому міжнародному конкурсі з інвестиційного аналізу CFA Institute Research Challenge 2020 з нагоди 10-ї річниці проведення в Україні!

CFA Institute Research Challenge – це відомий у всьому світі студентський конкурс з дослідження вартості капіталу, написання інвестиційних звітів та презентаційних навичок. Ця щорічна освітня ініціатива сприяє поглибленню досвіду серед майбутнього покоління аналітиків завдяки практичному наставництву та інтенсивному навчанню навичкам аналізу вартості компанії.

CFA Institute Research Challenge – це найкраща можливість для українських студентів:

  • набути реального досвіду аналізу вартості капіталу та написання інвестиційних звітів від досвідчених фахівців;
  • розширити мережу знайомств з гуру інвестиційної професії в Україні;
  • стати частиною світової мережі інвестиційних фахівців;
  • спробувати свої сили на одному з найпрестижніших змагань у світі;
  • навчитись дотримуватись високих етичних стандартів професійної поведінки.

 

Ми раді оголосити про відбір до студентської команди, який відбудеться на Економічному факультеті 12 вересня, о 14.10, каб.410 (кафедра фінансів).

Переможці конкурсу запрошуються до регіонального фіналу у столицю однієї з країн ЄС. Команди-переможці Київського національного університету імені Тараса Шевченка минулих років спробували свої сили у Мадриді, Лондоні, Дубліні та інших європейських містах.

Чекаємо на тебе для наступної спільної перемоги!